Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

AKU NAK MEMINTA MAAF KAPADA ANDA SEMUA...

LadyMary
Bobbey_gunso
AnnabethMaribelaCarson
apip_gaban
BuildeR99
Uncle
xaxian
11 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

xaxian

xaxian
Moderator
Moderator

Do'a malaikat Jibril menjelang Ramadhan " "Ya Allah tolong abaikan puasa ummat Muhammad, apabila sebelum memasuki bulan Ramadhan dia tidak melakukan hal-hal yang berikut: * Tidak memohon maaf terlebih dahulu kepada kedua orang tuanya (jika masih ada); * Tidak berma'afan terlebih dahulu antara suami isteri; * Tidak bermaafan terlebih dahulu dengan orang-orang sekitarnya. Maka Rasulullah pun mengatakan Amiin sebanyak 3 kali. Dapatkah kita bayangkan, yang berdo'a adalah Malaikat dan yang meng-amiinkan adalah Rasullullah dan para sahabat , dan dilakukan pada hari Jumaat. Oleh itu SAYA TERLEBIH DAHULU MEMOHON MAAF jika saya ada berbuat kesalahan, baik yang tidak di sengaja maupun yang di sengaja , semoga kita dapat menjalani ibadah puasa...ikhlas dari HAFIZAN JAINON

Uncle

Uncle
Senior Member
Senior Member

ok..aku pung ingin Meminta Maaf dari hujung kaki ke hujung rambut jikalau ade ter salah cakap nk terkasar bahasa...di harap korang semua dapat ler maafkan aku...menjelang bulan ramadhan gak ni..aku ucapkan Selamat Menyambut Bulan Ramadhan...puasa tu biar penuh...jgn de kosong lak..hehe

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

aku pun same seperti di atas.. Very Happy

Uncle

Uncle
Senior Member
Senior Member

BohemianRhapsody99 wrote:aku pun same seperti di atas.. Very Happy
laa...
mcm tu je..
tak best betul..
ini tak leh dimaafkan..
mcm tak ikhlas jer..
hehehehe

xaxian

xaxian
Moderator
Moderator

Uncle wrote:
BohemianRhapsody99 wrote:aku pun same seperti di atas.. Very Happy
laa...
mcm tu je..
tak best betul..
ini tak leh dimaafkan..
mcm tak ikhlas jer..
hehehehe

betul2...

apip_gaban

apip_gaban
Senior Member
Senior Member

aku malas la minta maaf..hehe..

http://separanormal.blogspot.com/

AnnabethMaribelaCarson

AnnabethMaribelaCarson
Senior Member
Senior Member

isk2..
xbek la apip..

AnnabethMaribelaCarson

AnnabethMaribelaCarson
Senior Member
Senior Member

Saya dikesempatan ini ingin memohon maaf sekiranya tread yg di'post' kan sebelum-sebelum ini menyingung mana-mana pihak, sama ada secara sengaja mahupun tidak sengaja.

Moga2 dengan kedatangan bulan Ramadhan pada tahun ini dapat dimaksimakan ibadat kita kepada Allah s.wt. dan sekeliling kita dan dapatlah kita menggondol sebanyak Barakah di bulan yg mulia ini yg khasnya utk umat manusia.

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

yela2, aku maleh nak type pjg2 la, huhuhu..
Aku pun nak mintak maap la kat sape2 yang bace nih, kalo ade yang tersakit ati tu, mintak maap la yek, biasela, kat forum nih, nak bg hangat sket.. lol!

Bobbey_gunso

Bobbey_gunso
Senior Member
Senior Member

aku pon same lar..
disamping bulan Ramadhan Al-Mubarak yang akan menjelma ni kan... aku nak mintak maaf kat korang sume dan sape2 yang kenal aku.. mane tau aku ada terlepas cakap ker.. tu gurau2 jer tue.. kawan2 dalam forum ni, diharap korang sume pose la penuh...

hehe.. SELAMAT BERPUASA!!

LadyMary

LadyMary
Committee Member

aku pon!~

Austin77Power

Austin77Power
Junior Member
Junior Member

Saya walaupun masih baru di sini, juga ingin meminta maaf kalau ada tersalah kata dlm forum ni, baik yg terdahulu, yg sedang ditulis mahupun yg akan datang.

Seperti kata AMC, semoga kita mendapat barakah dlm bulan Ramadhan tahun ini.Amin.

apip_gaban

apip_gaban
Senior Member
Senior Member

ok..aku nak mengucapkan selamat hari raya aidilfitri kapada ibu bapa di rumah..kepada lectr di uitm se malaysia..guru2 disekolah menegah clifford kuala lipis..ex pre science jengka (2002-2003) ex dip civil engr jengka (2003-2006) dan kawan2 sekarang bach dgree(builders) ..selamat menyambut hari raya... lol!

http://separanormal.blogspot.com/

absolezz

Junior Member
Junior Member

salam..
ak menyusun 10 jari memohon maaf kepada semua y berforum kt cni sekiranya ak banyak menyinggung perasaan korang suma samada sengaja atau xsengaja k..selamat berpuasa disamping membuat perkara2 sunat dan wajib.
diharap dlm bulan ramadhan kali ini lebih dberkati n semog suma dapat berpuasa selama sebulan...amin..

xaxian

xaxian
Moderator
Moderator

apip_gaban wrote:ok..aku nak mengucapkan selamat hari raya aidilfitri kapada ibu bapa di rumah..kepada lectr di uitm se malaysia..guru2 disekolah menegah clifford kuala lipis..ex pre science jengka (2002-2003) ex dip civil engr jengka (2003-2006) dan kawan2 sekarang bach dgree(builders) ..selamat menyambut hari raya... lol!

pose belum lg dah ucapkan selamat hari raya....
apa kejadahnya semua nih....
huhuhuhu

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

standard la tu, kang first day pose da pasang lagu raye, korang dengar jela kang, hahaha..

Uncle

Uncle
Senior Member
Senior Member

apip dah tak sabor nk raya tuh..
rilex ler apip..
pose pun belum...
jangan tak pose sudah...keke

Austin77Power

Austin77Power
Junior Member
Junior Member

ha..jgn xpuasa tau..

nicecat

nicecat
Committee Member

uhm...
sy mohor besar raja..ingin mengisytharkan selamat berpuasa pd esok hari dan mintak ampun dn maaf andai terkasar bahasa yang terasa yang berkecil hati..
marilah kita sama- sama memperkayakan ibadat di bulan yang mulia lagi penuh barakah ini.... Very Happy

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

haah la, malam ni mesti ade orang tu ckp2 kan..

nicecat

nicecat
Committee Member

walaupung org tu cakap cm takde perasaan aku tetap eksited nak denga pengumuman die...

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

aku kurang excited la yg awal ni, kang nak raye tu excited la sket, padahal da tau die ckp ape, huhu.. Laughing

Austin77Power

Austin77Power
Junior Member
Junior Member

haha..itu mcm satu malaya excited nak dengar walaupun dah tau bile nak raya..huhu

nicecat

nicecat
Committee Member

songsang tol la korang nih...
hampeh tol..kite mesti la eksited dari awal sampai akhir baru lah penuh barakah bulan yang mulia tuh...

xaxian

xaxian
Moderator
Moderator

wa...bagus ar nicecat....

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next