Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

pembuka cadangan...

xaxian
De La Serna
AnnabethMaribelaCarson
BuildeR99
Bobbey_gunso
Eralus
apip_gaban
Uncle
osman
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 4 of 7]

76pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Mon Jul 28, 2008 1:22 am

Bobbey_gunso

Bobbey_gunso
Senior Member
Senior Member

tu la bagus punyer ajk.. ada semangat nak bangunkan persatuan...
sanggup datang kolej.. tak de la mcm kita punyer persatuan.. nak datang kelas pon payah..

baju tu die jual time dip dulu.. tapi aku pon tak beli sbb time tu mcm tak de sambutan jerk..

77pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Mon Jul 28, 2008 10:42 am

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

mmg, brader tu MPP lg beb, bukan jenis MPP yg nak nak name je tapi tak wat keje, tapi mmg btol2 wat keje, scorer lak tu, kbykan MPP time aku civil dulu, sume ade repeat paper, takpun pointer dorg mesti turun..

78pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Mon Jul 28, 2008 2:12 pm

Bobbey_gunso

Bobbey_gunso
Senior Member
Senior Member

MPP mcm neh la yg patut kita sokong...
bukan yang stok tido je tapi seketriat byk wat keje utk diorang...

79pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Mon Jul 28, 2008 10:35 pm

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

haah kan, MPP skang aku tak tau ape keje yg die wat, ape sumbangan die utk naikkan fakulti kite..

80pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Tue Jul 29, 2008 10:56 pm

Uncle

Uncle
Senior Member
Senior Member

makan....tido...dah elaun free2..mcm pak lah..

81pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Tue Jul 29, 2008 11:16 pm

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

weh2, sensitif tu uncle, kang kene banned lak dgn Pn Ani.. lol!

82pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Thu Jul 31, 2008 6:12 pm

Bobbey_gunso

Bobbey_gunso
Senior Member
Senior Member

haha..
aku dah invite puan ani join forum neh..
tapi tak tau ar die dah masuk ke blom..
kalo ada lect masuk, lagi senang nanti..

83pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Thu Jul 31, 2008 10:01 pm

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

kalo die masuk kang, kite kene la jage bahase, nanti kene marah.. Very Happy

84pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Fri Aug 01, 2008 12:42 am

Uncle

Uncle
Senior Member
Senior Member

kalau masuk ler...
tgk mcm tak masuk je....keke
takde support dari sape2 untuk bangunkan forum ni...

85pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Fri Aug 01, 2008 5:13 pm

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

takpela, lecturer kan bz, student pun bz gak, huhuhu.. Laughing

86pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Fri Aug 01, 2008 8:02 pm

Bobbey_gunso

Bobbey_gunso
Senior Member
Senior Member

kita same2 bz...
so, kena la paham sket..
aku igt kita kena gerakkan forum kita sampai kita abes blaja kan uncle??

87pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Sat Aug 02, 2008 1:19 am

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

kalo leh biar sampai da keje, da kawin, da ade anak, da ada cucu, bla bla bla bla bla.. Laughing

88pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Sat Aug 02, 2008 4:48 pm

Uncle

Uncle
Senior Member
Senior Member

BohemianRhapsody99 wrote:kalo leh biar sampai da keje, da kawin, da ade anak, da ada cucu, bla bla bla bla bla.. Laughing
insyallah sampai aku masih bernafas....
doakan ler banyak2....hehe

89pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Mon Aug 04, 2008 4:18 am

Bobbey_gunso

Bobbey_gunso
Senior Member
Senior Member

yeah!!
idup uncle..

90pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Wed Aug 06, 2008 12:55 am

osman

osman
Committee Member

Bobbey wrote:haha..
aku dah invite puan ani join forum neh..
tapi tak tau ar die dah masuk ke blom..
kalo ada lect masuk, lagi senang nanti..

huhu.. lecturer masuk lagik best.. tapi.. perlu di tapis laa apa nak di forumkan.. sebab.. jgn sampai ada kaitan dgn lecturer lak.... biasalah.. kekadang.. org suka nak komen tentang lecturer.. kita perlu hormat diorang.. respect each others.

http://www.osmanadli.com

91pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Wed Aug 06, 2008 1:43 am

apip_gaban

apip_gaban
Senior Member
Senior Member

ya..suspect laa lu osman..

http://separanormal.blogspot.com/

92pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Sun Aug 10, 2008 4:10 am

Bobbey_gunso

Bobbey_gunso
Senior Member
Senior Member

yes..
kita must respect orang yang ngajar kita..

93pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Tue Aug 19, 2008 2:59 am

xaxian

xaxian
Moderator
Moderator

no coment...
huhuhuu....
lala~~~,....

94pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Wed Aug 20, 2008 6:01 pm

LadyMary

LadyMary
Committee Member

aku pelik rr korang..yang pasal 50 tue..aku raser bukan pe sangat..kalo tengok zaman skang..kalo gi kedai bli barang jap jew ley abih 50 tue..tuck der pon korang bising kan..aku pon kene bayar gak..lagipon bukan 50 sebulan..50satu sem..paham2 jew rr harga barang sme naik tuckkan nak kutip macam dulu gak..pastue yang pasal baju F1 tue ader sesaper nak bli ker??harga dier dah jadik 50 skarang..PM mafozah bari gitau aritue..kalo nak gi jew rr kat dier..banyak lagik kot..

95pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Wed Aug 20, 2008 8:07 pm

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

setiap org ade pandangan dorg masing2. same ade dorg bayar ke tak, itu hak masing2.. ni takde kaitan dgn support psatuan ke tak.. kalo nak join aktiviti dorg bayar, if dorg taknak join, dorg tak bayar..
nak makan kang, dorg gerenti bayar punyelah, kalo tak mane brani nak makan weh, haram tu, huhuhu.. lol!

96pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Wed Aug 20, 2008 9:19 pm

Bobbey_gunso

Bobbey_gunso
Senior Member
Senior Member

aku sokong pendapat ko br99..

masing2 ada pendapat masing2..

97pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Thu Aug 21, 2008 12:04 am

BuildeR99

BuildeR99
Elite Member
Elite Member

sory la kalo sape2 tak suke kitorg ckp pasal yuran, tapi plz la k, bende da lapuk, da nak masuk minggu ke9 da nih.. kang nak wat aktiviti yg kene byr, if kitorg nak join, kitorg byr, nak byr selepuk gitu, mmg liat sket la.. jgn samekan byr yuran dgn gi enjoy or gi shopping or beli rokok ke ape2 k.. sile bace post2 lame.. terima kasih.. Wink

98pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Thu Aug 21, 2008 12:50 am

nicecat

nicecat
Committee Member

hm...
yuran pesatuan...????

Question

99pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Thu Aug 21, 2008 12:56 am

Uncle

Uncle
Senior Member
Senior Member

guys..nk berperang pasal isu yuran ni masuk https://builder.forumotion.com/general-board-f8/yuran-persatuan-bangunan-t93.htm ok...
jangan ler kat sini...dah lari topik ni...takpun buatlah topic baru komplain pasal yuran...ok..n enjoy!!!!

100pembuka cadangan... - Page 4 Empty Re: pembuka cadangan... Thu Aug 21, 2008 1:32 am

nicecat

nicecat
Committee Member

huang...huang..bados btol lar..

org pung da tak byr yuran da pung...da tutup da...

Razz

Sponsored content

Back to top  Message [Page 4 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next